| Management number | 209121441 | Release Date | 2026/03/29 | List Price | $203.99 | Model Number | 209121441 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Category | |||||||||
| Brand | KAMRUI |
|---|---|
| Color | silver |
| RAM Type | SODIMM |
| Model Name | K1 |
| Resolution | 4K |
| Style Name | Minimalist |
| Item Weight | 1.34 Kilograms |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Manufacturer | Shenzhen CYX Industrial Co., Ltd. |
| Model Number | K1 |
| Video Output | HDMI, DisplayPort, USB4 |
| BuiltIn Media | Adapter, Bracket, HDMI cable, Screws |
| Item Dimensions | 5.04 x 5.04 x 1.63 inches |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Count | 10 |
| Processor Speed | 4.8 GHz |
| Total Usb Ports | 7 |
| CPU Model Number | 14450HX |
| Operating System | 11 Pro |
| Processor Series | Core i5 |
| Processor Socket | BGA 1964 |
| Graphics Card Ram | 32 GB |
| Graphics Ram Type | DDR4 SDRAM |
| Native Resolution | 3840 x 2160 |
| Hardware Interface | DisplayPort, Ethernet, HDMI, USB |
| Hard Disk Interface | Solid State |
| Wireless Technology | Bluetooth, Wi-Fi |
| Graphics Coprocessor | Integrated |
| Graphics Description | Integrated |
| HumanInterface Input | Buttons |
| Keyboard Description | Standard Wired Full-Size Keyboard |
| RAM Memory Installed | 32 GB |
| Warranty Description | 2 YEAR |
| Hard Disk Description | SSD |
| RAM Memory Technology | DDR4 |
| Video Output Interface | DisplayPort, HDMI, USB4 |
| CPU Model Speed Maximum | 4.8 GHz |
| Connectivity Technology | Bluetooth, Ethernet, HDMI, USB, Wi-Fi |
| Graphics Card Interface | Integrated |
| Memory Storage Capacity | 32 GB |
| Ram Memory Maximum Size | 32 GB |
| Specific Uses For Product | Business, Everyday Use, Gaming |
| Display Resolution Maximum | 3840x2160 Pixels |
| Total Number of HDMI Ports | 1 |
| Number of Component Outputs | 3 |
| Personal Computer Design Type | Mini PC |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form