| Management number | 209072097 | Release Date | 2026/03/29 | List Price | $131.60 | Model Number | 209072097 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Category | |||||||||
| Brand | KAMRUI |
|---|---|
| RAM Type | DDR5 RAM |
| Model Name | E1 |
| Resolution | 3840 x 2160 |
| Style Name | Minimalist |
| Item Weight | 0.61 Kilograms |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Display Type | LED/LCD |
| Manufacturer | Shenzhen CYX Industrial Co., Ltd. |
| Memory Speed | 4800 MHz |
| Model Number | E1 |
| Video Output | HDMI, DisplayPort |
| BuiltIn Media | HDMI Cable x1, KAMRUI N95 Mini PC x1 |
| Cooling Method | Air |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Count | 1 |
| Processor Speed | 3.39 GHz |
| Total Usb Ports | 4 |
| CPU Model Number | N95 |
| Operating System | OS Pro |
| Processor Series | Celeron |
| Processor Socket | BGA1264 |
| Graphics Card Ram | 12 |
| Graphics Ram Type | DDR5 SDRAM |
| Native Resolution | 3840 x 2160 |
| Power Consumption | 15 Watts |
| Compatible Devices | Keyboard, Monitor, Mouse, Printer, Projector |
| Hardware Interface | 802.11 ac/b/g/n, Bluetooth, USB 2.0, USB 3.2 Gen 1 |
| Memory Clock Speed | 3.4 GHz |
| Hard Disk Interface | Serial ATA |
| Wireless Technology | Bluetooth, Wi-Fi |
| Graphics Coprocessor | Integrated |
| Graphics Description | Integrated |
| HumanInterface Input | Buttons, Keyboard |
| Keyboard Description | Not included |
| RAM Memory Installed | 12 GB |
| Warranty Description | 2 year |
| Wireless Compability | 801.11ac, Bluetooth |
| Hard Disk Description | SSD |
| RAM Memory Technology | LPDDR5 |
| Memory Slots Available | 1 |
| Video Output Interface | DisplayPort, HDMI |
| CPU Model Speed Maximum | 3.4 GHz |
| Connectivity Technology | Bluetooth, Ethernet, HDMI, USB, Wi-Fi |
| Graphics Card Interface | Integrated |
| Memory Storage Capacity | 12 GB |
| Ram Memory Maximum Size | 12 GB |
| Specific Uses For Product | Business, Education, Everyday Use |
| Display Resolution Maximum | 3840x2160 Pixels |
| Total Number of HDMI Ports | 1 |
| Cache Memory Installed Size | 12 GB |
| Number of Component Outputs | 2 |
| Wireless Network Technology | Bluetooth, Wi-Fi |
| Personal Computer Design Type | Mini PC |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form