| Management number | 209162917 | Release Date | 2026/03/29 | List Price | $18.40 | Model Number | 209162917 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Category | |||||||||
| UPC | 842126103735 |
|---|---|
| Brand | Insta360 |
| Color | Black |
| Media Type | Video |
| Model Name | Multi Mount |
| Unit Count | 1.0 Count |
| File Format | MP4 |
| Folded Size | 21cm (8.3in) |
| Item Weight | 349 Grams |
| Manufacturer | Insta360 |
| BuiltIn Media | 1x 3-prong to 1/4" adapter, 1x Lanyard, 1x Multi Mount, 1x Thumb Screw |
| Audio Recording | No |
| Compatible Devices | Ace, Ace Pro, Ace Pro 2, GO 2, GO 3, GO 3S, Link, Link 2, Link 2C, ONE R, ONE RS (Twin/4K), ONE RS 1-Inch 360 Edition, X3, X4, X5 |
| Video Capture Format | MP4 |
| Warranty Description | 3 months |
| Exposure Control Type | Automatic |
| Water Resistance Level | Not Water Resistant |
| Video Capture Resolution | 5.7K |
| Maximum Weight Recommendation | 349 Grams |
| Global Trade Identification Number | 00842126103735 |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form