| Management number | 209048303 | Release Date | 2026/03/29 | List Price | $14.00 | Model Number | 209048303 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Category | |||||||||
| UPC | 810015624142 |
|---|---|
| Color | White Grey |
| Shape | Round |
| Runtime | 6 hours |
| Capacity | 400 Milliliters |
| Coverage | Large room |
| Brand Name | InnoGear |
| Model Name | AD380W |
| Scent Name | Aromatherapy |
| Manufacturer | InnoGear |
| Model Number | AD380W |
| Power Source | Corded Electric |
| Material Type | Polypropylene (PP) |
| Automatic Shutoff | Yes |
| Additional Features | Durable, Easy to Use, Giftable, Long Lasting Aroma, Timer Setting |
| Included Components | 400ml Diffuser, 10 Essential Oils, AC/DC Adapter, User Manual |
| Item Dimensions L x W x H | 5.79"L x 5.79"W x 6.61"H |
| Recommended Uses For Product | Home |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form