| Management number | 209191991 | Release Date | 2026/03/29 | List Price | $200.00 | Model Number | 209191991 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Category | |||||||||
| Brand | Strap |
|---|---|
| Features | 10 Ft Flash Range, 27 Exposures, Digital Scan Service, Prepaid Return Shipping, Professional Development Included |
| Model Name | Strap Photo Club Party Pack |
| Unit Count | 10.0 Count |
| File Format | 35mm film |
| Film Format | 35mm |
| Item Weight | 5 Ounces |
| Manufacturer | Strap |
| Shutter Type | Mechanical |
| BuiltIn Media | Digital Scan Service, Disposable Cameras, Film Development Service, Return Label |
| Film Color Type | Color |
| Exposure Control | Automatic |
| Compatible Devices | 35mm Film Cameras |
| Warranty Description | No Warranty |
| Water Resistance Level | Not Water Resistant |
| Viewfinder Magnification | 1x |
| Global Trade Identification Number | 00860014488627 |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form